Informacje dnia

Firma HEBAR rozwija się w Warszawie

Italux-warehouse
Dynamicznie rozwijający się na polskim rynku dystrybutor bakalii firma HEBAR Sp. z o.o., zdecydował się na wynajęcie ponad 1300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w prywatnej inwestycji firmy Italux zlokalizowanej tuż przy węźle Opacz-Kolonia w Warszawie. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma AXI IMMO.

Powstała w 2015 r. spółka HEBAR to kontynuator działalności gospodarczej obecnej na rynku od 1993 r. Przedsiębiorstwo od początku swojego funkcjonowania na polskim rynku zajmuje się sprowadzaniem, konfekcjonowaniem oraz sprzedażą bakalii, w tym suszonych owoców, orzechów, pestek i ziaren.

– Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na polskim rynku, która pozwala nam zaplanować kolejne etapy rozwoju w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zdecydowaliśmy się na relokację i konsolidację dotychczasowej powierzchni do jednego A-klasowego magazynu, który jest dobrze widoczny
z obwodnicy Warszawy. Oceniliśmy, że nowa lokalizacja pozwoli nam na integrację i optymalizację procesów, poszerzenie oferty towarów i usług oraz dotarcie do większej liczby klientów – wyjaśnia Konrad Pych, właściciel HEBAR Sp. z o.o.

– Nowa lokalizacja zapewnia klientowi doskonałe warunki dystrybucyjne. Położenie obiektu tuż przy węźle Opacz-Kolonia na przecięciu dróg ekspresowych S2 i S7 umożliwia komfortowy transport na północ, południe i zachód Polski, a w perspektywie roku 2021 po ukończeniu i otwarciu Południowej Obwodnicy Warszawy również na wschód kraju. Optymalizacji ulegnie logistyka na terenie aglomeracji warszawskiej oraz województwa mazowieckiego – mówi Damian Kińczyk, konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

– Podpisaliśmy umowę ze sprawdzoną na rynku firmą, która doceniła standard i lokalizację naszego obiektu. Liczymy, że jakość naszej współpracy jak i przyszły rozwój firmy HEBAR sprawią, że Klient zdecyduje się na rozszerzenie umowy o kolejne powierzchnie magazynowe – powiedziała Anna Strzelczyk, właściciel Italux.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora