Informacje dnia

Firma GrECo nowym najemcą w warszawskim biurowcu The Warsaw HUB

The Warsaw HUB_rondo Daszynskiego

Zainteresowanie projektami Ghelamco nie maleje, podpisywane są kolejne umowy. W kwietniu do grona najemców The Warsaw HUB dołączyła firma GrECo Polska, jeden z wiodących brokerów ubezpieczeniowych.

Umowa pomiędzy GrECo Polska a deweloperem, firmą Ghelamco, została podpisana na okres 5 lat. Spółka zajmie 740 mkw. powierzchni biurowej na 16. piętrze wieży B w kompleksie The Warsaw HUB.

Projekty Ghelamco powstające w nowym biznesowym centrum Warszawy przyciągają najbardziej liczące się na rynku spółki z sektora nieruchomości, ubezpieczeń i finansów. Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączył kolejny kluczowy gracz z tej branży. Jesteśmy przekonani, że najwyższej jakości przestrzeń biurowa oraz znakomita lokalizacja będzie sprzyjać rozwojowi biznesu  – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Wybraliśmy The Warsaw HUB ze względu na doskonałą lokalizację oraz bardzo ciekawą koncepcję architektoniczną.. W tej chwili wspólnie z architektami pracujemy nad takim zaaranżowaniem przestrzeni naszego nowego biura, które zapewni pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i integracji, a także umożliwi korzystanie z nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że firma to nie tylko biuro, jego ściany i wyposażenie, ale przede wszystkim zespół, który ją tworzy. Jako że zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, chcemy im stworzyć możliwie najbardziej optymalne warunki do kreatywnej pracy – podkreśla Paweł Paluszyński, prezes zarządu GrECo Polska.

Ghelamco w transakcji doradzała firma JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB. Najemcę reprezentowała firma Terra Investments.

GrECo dołączył do stale poszerzającego się grona prestiżowych najemców The Warsaw HUB, wśród których znajdują się uznane polskie i międzynarodowe firmy, m.in.: Getin Noble Bank, Standard Chartered, The Heart Warsaw, GATX, Atradius, Elanco, WeWork i Cushman & Wakefield. W wieży A kompleksu będą się mieściły hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express. W grupie najemców z branży handlowo-usługowej są natomiast m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracja McDonald’s.

GrECo Polska to oparty całkowicie na prywatnym kapitale dostawca ubezpieczeniowych usług brokerskich oraz usług w zakresie zarządzania ryzykiem, działający na polskim rynku od 2000 roku. Firma należy do globalnej grupy GrECo, która od 95 lat czynnie wspiera swoich klientów z różnych obszarów, między innymi przemysłu, handlu, budownictwa czy sektora zamówień publicznych.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora