rynek nieruchomości na wynajem

Firma Elfa Pharm Polska przedłużyła umowę najmu powierzchni w nieruchomości komercyjnej Logicor Kraków

sm-axi-immo-Elfa-Pharm-Polska-Logicor Kraków
Firma Elfa Pharm Polska przedłużyła umowę najmu powierzchni w nieruchomości komercyjnej Logicor Kraków.

Firma Elfa Pharm Polska, producent i dystrybutor naturalnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym Logicor Kraków.
Najemca prowadzi swoją ekspansję zarówno w Europie Zachodniej, jak i Środkowo-Wschodniej, a także na terenie Stanów Zjednoczonych, Malezji, Tajwanu czy krajów Zatoki Perskiej. W Polsce produkty Elfa Pharm Polska dostępne są od ponad 10 lat.
Najemcę w procesie renegocjacji umowy reprezentowała firma doradcza AXI IMMO.
Firma Elfa Pharm Polska zajmuje 2848 mkw. powierzchni magazynowej i dystrybucyjnej, którą uzupełnia 575 mkw. moduł biurowo-socjalny.

„Od ponad 10 lat skutecznie rozwijamy portfolio naturalnych i bezpiecznych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Nasza praca przyczyniła się do wypracowania produktów, które cieszą swoją jakością klientów w Polsce, jak i za granicą. Budowane latami zaufanie pozwoliło na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku, co wraz z dobrym i sprzyjającym otoczeniem biznesu przyczyniło się do przedłużenia umowy najmu. Wydarzenie, zbiega się w czasie z promocją i uruchomieniem sklepu internetowego www.visplantis.pl, oraz platformy B2B, co z pewnością pozwoli dotrzeć do nowych klientów i dodatkowo wzmocnić nasz wizerunek, wyjaśnia Tomasz Topolski, Dyrektor Handlowy/ Członek Zarządu, Elfa Pharm Polska.

„Przy okazji renegocjacji umowy najmu mówimy o sytuacji, w której zarówno najemca, jak i wynajmujący są wygranymi. Klient zdecydował się na pozostanie w centrum logistycznym Logicor Kraków, ponieważ obiekt spełnia najważniejsze założenia dotyczące utrzymania tej samej kadry pracowników, a także zapewnia dogodny dojazd do autostrady A4 ułatwiający zaplanowanie procesów dystrybucyjnych. Z kolei wynajmujący zachował w swoim portfolio właściciela silnych marek kosmetycznych i utrzymał wysoki poziom skomercjalizowania powierzchni,” mówi Marta Nowik, konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora