rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma Completio z nowym magazynem na terenie łódzkiej nieruchomości komercyjnej

1200-550Polska firma Completio działająca w zakresie logistyki i łańcuchów dostaw, wynajęła powierzchnię magazynową w łódzkim Central European Logistics HUB, zrealizowanym przez Panattoni.

Wynajęta powierzchnia w ramach nieruchomości komercyjnej wynosi 5380,8 mkw. w magazynie i 216,60 mkw. w biurze.
Completio to firma oferująca kompleksowe i bezpieczne rozwiązania magazynowe. Usługi, które powierzają jej klienci, koncentrują się wokół transportu towarów i rozmieszczaniu ich w magazynie.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy wspierać Completio w tak imponującym tempie rozwoju jak dotychczas i trzymamy kciuki za kolejne lata. To nasza druga transakcja w ramach magazynu zlokalizowanego w parku European Logistics HUB w Łodzi. Łącznie Completio zajmuje już ok. 16.000 mkw. – komentuje Kamil Żach, Associate, Cushman&Wakefield.

Central European Logistics Hub, to tworzony przez nas największy w Europie kompleks logistyczny o planowanej powierzchni ponad 600 000 m kw. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Jędrzejowskiej w Łodzi, tuż przy A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. Hub oddalony jest zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2 – komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattonii i dodaje: Cieszę się, że, firma Completio rozwija się z Panattoni i wykorzystuje wcześniej zabezpieczoną powierzchnię pod wzrost operacji.

 

Ta powierzchnia magazynowa stanowi kolejny ważny krok w rozwoju Completio. Każdego miesiąca z naszych usług korzysta coraz więcej klientów, toteż zapotrzebowanie na wysokojakościową przestrzeń do składowania towarów nieustannie rośnie. Completio pomaga sklepom internetowym i innym firmom wysyłającym towary do klientów w zarządzaniu całym procesem logistycznym – od przyjęcia towaru do przekazania paczki kurierowi. Aby nasza praca mogła przebiegać efektywnie, potrzebne są magazyny spełniające wyśrubowane wymagania, także dotyczące lokalizacji. Oferta przedstawiona przez Panattoni spełnia wszystkie nasze oczekiwania, czego rezultatem jest podpisanie długoterminowej umowy wynajmu. – Komentuje Piotr Piaskowski, Prezes Zarządu Completio sp. z o.o.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora