Informacje dnia

FIBARO Experience Center z nowymi technologiami

Fibaro_Experience_Center_panel

Jak mieszkać taniej, wygodniej i bezpieczniej – tego wszystkiego można się dowiedzieć w pierwszym, łódzkim salonie pokazowym systemu smart home FIBARO, który działa przy ul. Piramowicza 6. To miejsce, w którym każdy, komu marzy się inteligentny dom, znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązania i wsparcie ekspertów.

Czy w Łodzi można płacić o ponad 20 procent mniej za prąd i około 40 procent mniej za ogrzewanie? Eksperci FIBARO Experience Center przy ulicy Piramowicza 6 twierdzą, że to możliwe dzięki technologii smart home i jej odpowiedniej konfiguracji.

Inteligentny dom Fibaro to system w całości projektowany i produkowany w Polsce, a dokładniej w Poznaniu. Składa się na niego szereg urządzeń, które pozwalają nie tylko oszczędzać energię, ale również żyć komfortowo i bezpiecznie. Umożliwiają to funkcjonalności pozwalające wygodnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy zamykaniem bram i rolet, ale też bezpieczeństwem (czujniki dymu, zalania i tlenku węgla pozwalają nas ostrzec o nieprzewidzianych zdarzeniach) i wszelkimi urządzeniami AGD.

Wszystkim można zarządzać, korzystając w intuicyjnej aplikacji w smartfonie lub kontrolować poszczególne funkcje za pomocą specjalnych urządzeń sterujących oraz głosowo w technologiach Alexa, Siri i Google Home.