Informacje dnia

Facebook i Telus International wynajęli powierzchnie biurowe w Olivia Centre w Gdańsku

fbewk
Facebook otworzył swoje centrum operacyjne w gdańskim centrum biurowo-biznesowym Olivia Centre.

W pierwszym okresie powstało 80 miejsc pracy. Natomiast do 2023 roku zespół rozszerzy się do 500 osób, które zajmą stanowiska pracy w gdańskim biurowcu. Oddział zajmować się będzie wsparciem firm z sektora MŚP w zakresie ich kampanii promocyjnych na Facebooku i aplikacjach z nim powiązanych. Zarządzaniem lokalnym biurem zajmie się firma Telus International.
Kompleks biurowy Olivia Centre w Gdańsku to największe i najnowocześniejsze centrum biurowo-biznesowe w aglomeracji trójmiejskiej.

Cieszymy się, że Telus International rośnie w Olivii – to nasz rezydent od wielu lat – i jesteśmy wdzięczni za zaufanie i kolejne ekspansje – mówi Maciej Kotarski, dyrektor działu komercjalizacji Olivia Centre. Jeszcze bardziej cieszymy się sukcesem naszego rezydenta – tym, że jeden z najbardziej znanych brandów konsumenckich na świecie oficjalnie ogłosił współpracę z Telus, i to współpracę nakierowaną na rozwój biznesu, czyli małe i średnie firmy oraz reklamodawców. Olivia jest najbardziej prestiżową destynacją dla biznesu w Polsce Północnej, a ze względu na skalę i możliwości wzrostu jest najczęściej wybierana przez największe firmy światowe na lokalizację swoich centrów operacyjnych. Z olbrzymią satysfakcją odbieramy to, że kolejny rezydent Olivii będzie prowadził stąd obsługę całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze centrum rozwijamy właśnie z myślą o tym, aby zapewnić praktycznie dowolną skalę ekspansji takim rezydentom i ten przykład doskonale to ilustruje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora