Informacje dnia

Echo Investment z innowacyjną inwestycją – Face2Face Business Campus

W Face2Face Business Campus jest miejsceme spotkań, wymiany pomysłów i współdziałania – to nowa inwestycja Echo Investment na biurowej mapie Katowic.

Nazwa budynku odzwierciedla założenia architektoniczne. Dwa budynki, siedmiokondygnacyjny i piętnastokondygnacyjna dominanta, zwrócone są do siebie dosłownie twarzą w twarz (face to face).
Obok dwóch budynków z blisko 46 tys. mkw. powierzchni biurowej znajdą się patio z zielenią, wewnętrzne place otwarte również dla mieszkańców Katowic, strefy wypoczynku, strefy co-workingowe. Kampus Face2Face ma zachęcać do spotkania, spędzenia wolnej chwili bliżej ludzi.

Face2Face Business Campus to kolejna po A4 Business Park inwestycja biurowa Echo Investment w Katowicach. Tworzymy komfortowe miejsce pracy, odpowiadające na potrzeby ludzi biznesu, ale jednocześnie chcemy czegoś więcej – tworzenia społeczności wokół tego miejsca, którą połączą relacje, a nie tylko praca. Stąd tak wiele pomysłów aranżacji przestrzeni wspólnych. W Katowicach będziemy promować otwartość, zachęcać do skracania dystansu i dostrzegania atutów nawiązywania trwałych relacji” – mówi Joanna Nicińska, dyrektor regionalny w Dziale Biur Echo Investment.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora