Informacje dnia

Dom Development – nowa inwestycja Dom na Kurkowej

Dom na Kurkowej - Widok na budynek od strony ul. Kurkowej

Dom na Kurkowej powstaje zaledwie 15 minut od rynku, w popularnej dzielnicy Nadodrze, otoczony będzie zabytkowymi kamienicami.

Ciekawy projekt inwestycji, przygotowany z dbałością o detale, sprawia, że inwestycja doskonale wpisze się w istniejącą architekturę, łączącą nowoczesność z bogatą historią Nadodrza.

 

„W naszej ofercie pojawia się kolejny, ciekawy projekt zlokalizowany w centrum Wrocławia. Powstaje kameralna inwestycja odpowiadająca na potrzeby osób lubiących aktywny, miejski styl życia. Dzięki lokalizacji w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów miasta, mieszkańcy zyskają komfort korzystania z zalet tego miejsca – od rozwiniętego transportu miejskiego po restauracje, galerie czy pracownie artystyczne. Stały rozwój dzielnicy Nadodrze sprawia, że Dom na Kurkowej to interesująca propozycja także dla osób zainteresowanych zakupem inwestycyjnym” – mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

Dom Development Wrocław rozpoczął sprzedaż 115 mieszkań o funkcjonalnych metrażach od 25 do 67 mkw. Większość z nich posiadać będzie taras, loggię lub balkon. W ofercie dostępne są również mniejsze wnętrza typu studio oraz 2- i 3- pokojowe mieszkania. W budynku zaplanowano 3 lokale usługowe zlokalizowane na parterze oraz garaż podziemny. Wykonawcą Domu na Kurkowej jest Dom Construction – generalny wykonawca z grupy kapitałowej Dom Development

Przekazanie kluczy zaplanowano na I kwartał 2021 roku.