Z życia spółek

Do zespołu IAI S.A. dołączają Radosław Tyszko i Grzegorz Kruk

image_processing20221004-172030-qdj8aa

Wraz z początkiem października do zespołu IAI S.A. dołączyli Radosław Tyszko i Grzegorz Kruk.

Radosław Tyszko objął stanowisko Chief Commercial Officera, natomiast Grzegorz Kruk objął stanowisko Vice Presidenta Business Development i M&A.
Zadaniem Radosława Tyszki będzie budowanie wizerunku IAI S.A. oraz należących do firmy marek IdoSell i IdoBooking, a także kształtowanie relacji z klientami i wdrażanie strategii sprzedaży.

– Rola CCO w tak dynamicznie rozwijającej się spółce, jak IAI S.A. to duże wyzwanie i niezwykła przygoda. Ogromnie cieszę się, że będę miał możliwość współtworzenia firmy, która odpowiada za jedną z największych polskich platform sklepowych i szybko rosnący system rezerwacji dla branży turystycznej. Mam pewność, że nie tylko ja wniosę do organizacji swoje doświadczenie, ale też będę miał możliwość pogłębiania wiedzy pośród najlepszych ekspertów – mówi Radosław Tyszko.

Z kolei Grzegorz Kruk będzie odpowiedzialny za rozwój produktu przez partnerstwa strategiczne, organic development i M&A, a także nadzór nad przejmowanymi spółkami.

– IAI/Idosell to lider rozwiązań SaaS dla E-commerce w Polsce, ciesze się, że będę mógł wesprzeć Zespół, żebyśmy mogli rozwijać się i nadal dynamicznie rosnąć – stwierdza Grzegorz Kruk.

IAI działa na polskim rynku od roku 2000. Firma posiada produkty IdoSell (najbardziej dochodową platformę sklepową w kraju z GMV na poziomie 14 mld zł) i IdoBooking (channel manager dla branży najmu krótkoterminowego).
– Jestem dumny, że dwóch tak wyjątkowych managerów, którzy wyrośli z rynku e-commerce, dołączyło do naszej Spółki. Wierzę, że wzmocnienie kompetencyjne zespołu przyczyni się do jeszcze prężniejszego rozwoju naszej organizacji – mówi Jarosław Mikos, Prezes Zarządu IAI S.A.