Informacje dnia

Do grona najemców Galerii Wołomin dołączyła sieć multibrandowa 50 Style

Salon 50Style w Galerii Wołomin
50 Style to pierwszy sklep tej sieci w Wołominie. W salonie o metrażu ponad 300 metrów kw. klienci znajdą odzież i obuwie z kategorii sport & lifestyle od światowych marek.

Wynajęty lokal ma 317 mkw. powierzchni i znajduje się w sąsiedztwie sklepów Smyk i KiK. Klienci centrum mogą zaopatrzyć się w artykuły sportowe również w sklepach sieci: 4F, Martes Sport, a także w najlepszy streetwear w niedawno otwartym salonie Sizeer.

50 Style to multibrandowy salon, w którym na naszych klientów czekają produkty światowych marek w okazyjnych cenach. Tym samym Galeria powiększa różnorodność produktów dla osób aktywnych czy lubiących sportowe, modne stylizacje. W asortymencie sklepu, odwiedzający znajdą wygodną, a zarazem stylową odzież –mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Właścicielem sklepu 50 Style jest Marketing Investment Group. Obecnie firma dostarcza konsumentom produkty znanych marek w blisko 300 punktach handlowych, zarówno przez własne placówki detaliczne, jak i przez rozbudowaną sieć dystrybucji hurtowej i franczyzowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora