rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Deweloper Develia z nową inwestycją mieszkaniową we Wrocławiu

Cynamonowa Vita 3

Develia rozpoczęła realizację osiedla Cynamonowa Vita – nowej inwestycji, która powstaje na zielonej Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowej jest firma ARKOP.

Inwestycja powstaje w północnej części Wrocławia przy ul. Cynamonowej. Kupujący będą mieli do dyspozycji 114 mieszkań na sprzedaż. Lokale dostępne są w powierzchni od 38 do 140 metrów kw.
Zakończenie budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Za projekt odpowiada pracownia ProARt – arch. Krzysztof Skalski. Ceny za metr kw mieszkania na sprzedaż zaczynają się już od 6699 złotych.

– Cynamonowa Vita to jedna z naszych najnowszych inwestycji we Wrocławiu. Dzięki kameralnej atmosferze, dobrej infrastrukturze komunikacyjnej oraz bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów. Od rozpoczęcia sprzedaży w marcu, znaleźliśmy już nabywców na 15 proc. oferowanych lokali. Kupujący doceniają zwłaszcza fakt, że tuż obok osiedla zaplanowano budowę nowoczesnej szkoły podstawowej i przedszkola – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.