Informacje dnia

Designer Outlet Warszawa z nowym najemcą

gyorgy-bakos-255338-unsplash shopping

W dniu 1 lipca kolejna znana marka zagościła w Designer Outlet Warszawa. Nowy salon otworzył Pierre Cardin francuski dom mody, który od prawie 70 lat inspiruje mężczyzn ceniących wysokie krawiectwo.

W przestronnym salonie, na powierzchni 175 m kw. kupujący mogą wybierać spośród szerokiej oferty odzieży męskiej, z której słynie francuska marka. Wysoka jakość, ponadczasowe trendy i innowacyjne rozwiązania spotykają się z oczekiwaniami każdego wymagającego klienta. W asortymencie salonu dostępny jest głównie formal wear, skierowany do wszystkich panów, którzy większość czasu spędzają w biurze, jednak nie brakuje też propozycji idealnych na różne oficjalne okoliczności także poza życiem zawodowym.

Cieszymy się, że do naszej oferty menswear dołączyła kolejna światowa, rozpoznawalna i doceniana marka fashion. Pierre Cardin doskonale uzupełnia bogatą propozycję Designer Outlet Warszawa skierowaną do wymagających mężczyzn, którzy poszukują stylu i jakości w dobrej cenie. – komentuje Agnieszka Kuś Marketing Manager Designer Outlet Warszawa, ROS Retail Outlet Shopping.

Pierre Cardin to kolejna marka, która stawia na nowy format sprzedaży jakim jest salon outletowy i docenia stale rosnący potencjał centrów zarządzanych przez ROS Retail Outlet Shopping. W Designer Outlet Warszawa salony z modą męską mają już m.in. takie marki jak Armani, Digel, Joop! czy Vistula.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora