Informacje dnia

Dekpol zbudował szóstą halę dla Panattoni

kitron_
Dekpol zakończył budowę hali produkcyjnej w systemie BTS o powierzchni użytkowej około 10 tys. metrów kw. Jest to już szósta inwestycja zrealizowana dla Panattoni w ramach usługi generalnego wykonawstwa z opracowaniem własnego projektu wykonawczego.

Dekpol sfinalizował w Grudziądzu inwestycję obejmującą budowę hali produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym na podstawie własnego projektu wykonawczego. Obiekt został wyposażony w instalacje i rozwiązania dedykowane do tego rodzaju działalności. Liczy łącznie około 10.000 metrów kw. powierzchni użytkowej i został wybudowany na zlecenie firmy Panattoni. Jest to jednocześnie już szósta hala zrealizowana dla tego inwestora w ramach usług generalnego wykonawstwa.

„Oddajemy do użytkowania kolejny gotowy projekt wykonany dla Panattoni. Stała współpraca potwierdza, że inwestor docenia nasze kompetencje oraz jakość realizacji powierzanych nam inwestycji” – powiedział Michał Skowron, Wiceprezes Zarządu Dekpol S.A.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w systemie BTS (build-to-suit) i jest dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora