Informacje dnia

Czwarte centrum handlowe Vis à Vis zostało już otwarte

visavis_162

Zakończyły się oficjalnie prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis. Centrum realizowane było przez Grupę Capital Park oraz Real Management.

Centrum handlowe już w sobotę powitało pierwszych gości. Miks najemców tworzą zarówno znane sieci handlowe, lokalne, lubiane przez warszawiaków sklepy, jak i nowe, niedostępne wcześniej w Warszawie formaty.
Vis à Vis Wilanów to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Pozostałe z sukcesem funkcjonują w Toruniu, Radomiu i Łodzi.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mogliśmy podzielić się z klientami projektem, którego budowa zajęła kilkanaście ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że przyjazna, pasująca do otoczenia, niska zabudowa, wygodne wejścia do sklepów wprost z poziomu parkingu, oraz wyjątkowe, zielone otoczenie, bogate w liczne rośliny, krzewy i dyskretne elementy małej architektury, oraz przede wszystkim ciekawa i zdywersyfikowana oferta sprawią, że Vis à Vis Wilanów stanie się ulubionym miejscem codziennych zakupów oraz odpoczynku dla mieszkańców tej części miasta” – mówi Ewa Śmigielska, Head of Construction Real Management.

W centrum działa 17 lokali, w których dostępna jest oferta sklepów spożywczych, punktów usługowych oraz restauracji punktów usługowych i restauracji.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora