Informacje dnia

Czterogwiazdkowy Hotel Grano w Gdańsku wkrótce otworzy się dla turystów

hotelgrano1
Czterogwiazdkowy Hotel Grano zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów wkrótce otworzy swoje podwoje dla turystów. Oficjalne otwarcie obiektu oferującego 136 pokoi oraz szereg udogodnień nastąpi w lutym 2020 roku. Obecnie na terenie hotelu trwają prace wykończeniowe.

Hotel Grano to kolejny obiekt utworzonej latem bieżącego roku sieci hotelowej Grano Hotels.
Czterogwiazdkowy obiekt charakteryzują udogodnienia w wysokim standardzie. W hotelu zaprojektowano elegancką strefę spa i wellness wyposażoną w basen, siłownię oraz 3 gabinety zabiegowe. Hotel Grano będzie mógł się poszczycić autorską restauracją o nazwie Młyn, która zaserwuje dania polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu. Do lokalu będzie należał letni ogródek.

Hotel Grano to obiekt o charakterze butikowym, zaprojektowany dla wymagających gości, którzy liczą na coś więcej niż komfortowy nocleg – chcą przeżyć wyjątkowe chwile i doświadczyć czegoś niepowtarzalnego. Jesteśmy przekonani, że połącznie atrakcyjnych udogodnień, unikalnego designu oraz przyjaznej atmosfery, o jaką dbamy w naszych obiektach sprawi, że Hotel Grano wkrótce stanie się jednym z ulubionych miejsc wypoczynku wśród osób odwiedzających Gdańsk – mówi Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Grano Hotels.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora