Informacje dnia

Część biurowa łódzkiej Fuzji z pozwoleniem na budowę

Fuzja_z_lotu_ptaka
Echo Investment otrzymało pozwolenie na budowę dwóch pierwszych budynków biurowych Fuzji w Łodzi.

Na terenie dawnej fabryki Karola Scheiblera deweloper tworzy miejsce, które w harmonijny sposób połączy esencję łódzkiej przedsiębiorczości z różnorodnymi funkcjami miejskimi, dzięki czemu ten fragment miasta na nowo wypełni się życiem i ludźmi.
Budowa dwóch biurowców, które będą częścią Fuzji, rozpocznie się w drugim kwartale przyszłego roku. Zaoferują one łącznie prawie 20 tys. metrów kw. powierzchni do wynajęcia – pierwszy ponad 9 tys. metrów kw. GLA, drugi ponad 10 tys. metrów kw. GLA. Obydwa zostaną oddane do użytkowania w 2022 roku.

– Cieszę się, że przywracamy do życia zupełnie wyjątkowy fragment Łodzi – pofabryczną przestrzeń z niesamowitym potencjałem – mówi Katarzyna Kubicka, dyrektor regionalna w dziale biur Echo Investment. – Na terenie prawie ośmiu hektarów rewitalizujemy pofabryczne budynki, budujemy nowe obiekty, tworzymy otwarte przestrzenie sprzyjające spotkaniom i interakcjom społecznym, a wszystko po to, żeby wprowadzić tu na nowo ludzi i życie. Łodzianie szukają autentycznych przestrzeni z duszą, w których mają wszystko na wyciągnięcie ręki: ulubione restauracje i kawiarnie, sklepy z lokalnymi produktami, miejsca do wypoczynku, spotkań biznesowych i z przyjaciółmi. Jestem przekonana, że komfortowe biura Fuzji, ulokowane wśród zabytkowej zabudowy, przyciągną firmy szukające niepowtarzalnego klimatu do pracy oraz miejsca będącego częścią miasta – dodaje Katarzyna Kubicka.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora