Informacje dnia

Cykl wydarzeń rowerowych w biurowcach

joshua-sortino-215039-unsplash
Trwa cykl wydarzeń promujących aktywność fizyczną pracowników w obiektach biurowych zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate Poland.

Trwająca obecnie akcja ma na celu uatrakcyjnienie zakresu usług dla użytkowników budynków oraz zachęcenie ich do korzystania z tego środka transportu. Przyjeżdżający do biur pracownicy będą mogli sprawdzić stan swoich rowerów, wykonać proste naprawy, a w wybranych lokalizacjach zaangażować się w działalność dobroczynną.

Akcja  BNP Paribas Real Estate Poland odbywa się w biurowcach: Marynarska Point 2,  University Business Center.

„Cykl eventów rowerowych jest jedną ze składowych strategii community management, podejścia dedykowanego najemcom i użytkownikom budynków przez nas zarządzanych. Odpowiada ono ich zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom. BNP Paribas Real Estate Poland od wielu lat organizuje przeróżne aktywności i dedykowane wydarzenia dla użytkowników zarządzanych nieruchomości oraz systematycznie poszerza wachlarz usług i udogodnień dostępny w budynkach” – skomentowała Anna Muszyńska-Gniado, Dyrektor Marketingu, Property Management, BNP Paribas Real Estate Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora