Informacje dnia

C&W ASSET LAB – warsztaty i spotkania tematyczne nt współczesnego rynku nieruchomości komercyjnych

asset_lab_pl
C&W ASSET LAB to warsztaty i spotkania tematyczne, podczas których poruszane są najważniejsze zagadnienia współczesnego rynku nieruchomości komercyjnych. Program został przygotowany z myślą o klientach, którzy na co dzień stawiają czoła wyzwaniom związanym ze zmianami obserwowanymi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Rozwiązania, które oferuje Cushman & Wakefield w ramach usług zarządzania nieruchomościami są oparte na bieżącej analizie lokalnych oraz międzynarodowych trendów i pozwalają na wypracowanie szytych na miarę, efektywnych modeli operacyjnych, które mają istotny wpływ na optymalizację portfeli nieruchomości klientów.

„Baczna obserwacja nastrojów oraz koniunktury były dla nas motywacją do stworzenia projektu, który łączy w sobie formułę warsztatów, spotkań eksperckich, analizę case study, a także networking. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, opracowaliśmy wyjątkowy program edukacyjny, który pozwoli im zrozumieć nowe trendy i zachowania konsumentów obserwowanie w ostatnim czasie na polskim rynku” – powiedziała dr Zuzanna Paciorkiewicz, MRICS, Dyrektor działu Asset Services, Cushman & Wakefield.

Pierwszy warsztat w ramach programu C&W ASSET LAB odbędzie się w dniu 02.12.2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Temat pierwszego spotkania, dotyczy wyzwań branży powierzchni handlowych w odniesieniu do płynności finansowej najemców i jest to: „Dynamika rynku nieruchomości handlowych”. Wśród zaproszonych ekspertów pojawi się Sławomir Lisiecki reprezentujący kancelarię Argon Legal.