Informacje dnia

Cushman & Wakefield wprowadza nową platformę

Cushman & Wakefield wprowadza nową platformę

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powiększa dział Project & Development Services. Wzbogaci się on o platformę Design & Build.

W Europie Środkowo-Wschodniej nową platformą pokieruje Glyn Evans – przedstawiciel firmy z Pragi. Ma on ponad 10.letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami oraz aranżacji powierzchni komercyjnych w swoim regionie. Glyn Evans będzie również nadzorował dział Project & Development Services w Czechach. Design & Build to platforma służąca projektowaniu i realizacji prac budowlanych.
Najemcy i właściciele budynków komercyjnych coraz chętniej korzystają z usług projektowania, zarządzania projektami i realizacji prac budowlanych oferowanych w ramach jednego, kompleksowego kontraktu. Nie uważają już inwestycji w biuro jedynie za dodatkowy koszt, lecz za niezbędną inwestycję w jakość środowiska pracy, co przekłada się zarówno na zainteresowanie najemców, jak i wydajność kadry. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane wnętrza mają także kluczowe znaczenie przy pozyskiwaniu i retencji nowych pracowników” – powiedział Glyn Evans.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora