Informacje dnia

Cushman & Wakefield ambasadorem X edycji konferencji Coworking Europe

ben-rosett-10614-unsplash
Już niebawem, w dniach 13-15 listopada br., na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największa w Europie konferencja poświęcona tematyce elastycznych powierzchni biurowych – Coworking Europe.

Wydarzeni organizowane jest przez SocialWorkplaces.com. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została ambasadorem tego wydarzenia w Polsce.

– W Polsce od kilku lat rośnie świadomość dotycząca coworkingu i jego roli w segmencie nowoczesnych powierzchni biurowych, dlatego bycie ambasadorem wydarzenia Coworking Europe to ogromny przywilej. Organizatorzy zdecydowali, że na jubileuszową X edycję konferencji wybrano Warszawę, co sprawia, że po raz pierwszy w historii będziemy mieli okazję gościć tak wielu ekspertów z segmentu elastycznych powierzchni biurowych z całej Europy. Podczas wydarzenia, oprócz prowadzonego przeze mnie panelu dyskusyjnego „How coworking increases real estate and property value?”, będzie można również spotkać się z przedstawicielami Cushman & Wakefield z Polski, Rosji, Węgier czy Rumunii i porozmawiać o perspektywach rozwoju sektora coworkingowego na ich rodzimych rynkach – powiedział Mikołaj Niemczycki, Associate, Coworking Clients Manager, Cushman & Wakefield.