Informacje dnia

Crowne Plaza Warsaw – The HUB jako pierwszy hotel sieci IHG w Polsce z ofertą Meet with Confidence dla biznesowych spotkań hybrydowych

thumbnail
Każde spotkanie jest wyjątkowe, lecz teraz liczy się przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy chcemy spotkać się w małym zespole, czy planujemy międzynarodową konferencję, Crowne Plaza® Warsaw – The HUB zapewni nam bezkonkurencyjne warunki pracy. Wprowadzony w 2020 roku program Meet With Confidence został właśnie rozszerzony o najnowsze rozwiązania technologiczne i narzędzia do wydarzeń hybrydowych z ofertą zaawansowanych systemów audiowizualnych, którą zapewnią wiodące w swoich dziedzinach firmy.

Sieć IHG Hotels & Resorts wprowadza nowe, wielopoziomowe podejście do planowania spotkań. Osoby dokonujące rezerwacji i planiści mogą wybierać spośród dwóch hybrydowych rozwiązań do obsługi wydarzeń – Smart i Expert – aby zagwarantować jak najlepsze doświadczenie dla uczestników – zarówno tych biorących udział w spotkaniu osobiście jak i wirtualnie, w jednej lub wielu różnych lokalizacjach.

Crowne Plaza® Warsaw – The HUB jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. To jeden z największych na świecie brandów hotelowych typu „upscale”, stworzony z myślą o nowoczesnych osobach podróżujących służbowo. Posiada stylowe centrum konferencyjne o ponad 1400 m2 powierzchni, z 30 funkcjonalnymi salami, od kameralnych boardroomów do przestronnej sali balowej z dostępem do światła dziennego i nowoczesnym sprzętem. Zmieniające się środowisko pracy oznacza, że goście szukają inspirujących, elastycznych przestrzeni, w których mogliby przebywać i pracować jednocześnie, wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń nowego hotelu, zapewnia właśnie taką możliwość.
mat.pras.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora