Informacje dnia

Centrum Janki k/Warszawy z nową umową najmu powierzchni

Centrum_JankiW ostatnim czasie do grona najemców Centrum Janki dołączyła drogeria Hebe. Nowy najemca z segmentu „Zdrowie i uroda” zajmuje powierzchnię 265 metrów kw.

Drogerie Hebe to sieć wyjątkowych sklepów oferujących produkty dla zdrowia i urody. W asortymencie drogerii znajduje się szeroka oferta marek na wyłączność w kategoriach kosmetyków profesjonalnych, koreańskich, naturalnych czy dermo. Obecnie Hebe posiada ponad 240 drogerii na terenie całej Polski.

„Staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów, dlatego regularnie poszerzamy ofertę handlową Centrum Janki. Tym razem do grona naszych najemców dołączyła znana i lubiana marka z branży kosmetycznej. Od teraz klienci Centrum Janki mogą zrobić udane zakupy w drogerii, która przyciąga nie tylko przystępnymi cenami, ale także szerokim asortymentem” – mówi Marta Grabska, Retail Leasing Manager.

Centrum Janki to aż 170 sklepów i punktów usługowych. Na klientów czeka także nowoczesna część gastronomiczna – Restaurama – z 20 lokalami, w tym restauracjami serwującymi dania kuchni z różnych stron świata.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora