rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Centrum handlowe Stop.shop w Świnoujściu otwarte

zdjecie2 IMMOFINANZ otworzył w Świnoujściu swój piąty już park handlowy pod marką parasolową STOP SHOP w Polsce i łącznie 56 na wszystkich rynkach. Nowy obiekt posiada powierzchnię najmu na poziomie 3.600 m kw., a wśród jego najemców możemy wyróżnić takie marki jak Pepco, KIK, Martes Sport, JYSK czy EURO RTV AGD. IMMOFINANZ aktualnie pracuje nad kolejnymi pięcioma tego typu projektami w Polsce. Wśród nich najbardziej zaawansowany jest projekt w Szczytnie, którego otwarcie planowane jest jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Centrum handlowe w Świnoujściu, (łączna powierzchnia 3.600 m kw.) zlokalizowane jest  przy ulicy Kościuszki.. Projekt ten  powstał we wpisanym do rejestru zabytków, budynku dawnej miejskiej rzeźni i masarni z 1890 roku.W dniu otwarcia obiekt jest w pełni wynajęty a odpowiedni dobór najemców objął zarówno międzynarodowe, jak i krajowe marki handlowe. Wśród nich wymienić można: Pepco, Hebe, Martes Sport, Jysk, KIK, EURO RTV AGD, Perfekt Optik. Ponadto w parku handlowym znajdzie się także apteka oraz kantor wymiany walut.

Koncepcja marki STOP SHOP bazuje na pomyśle realizacji parków handlowych w miastach liczących od 30.000 do 150.000 mieszkańców. Powierzchnie pod wynajem wahają się od 3.000 m kw. do 15.000 m kw.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora