Informacje dnia

Centrum handlowe Nowa Stacja w Pruszkowie niedługo zostanie otwarte

Nowa_Stacja_10.2018
Wielkie otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie zaplanowano na dzień 10 listopada 2018 roku.

Nowa Stacja to centrum handlowo-rozrywkowe nowej generacji, o powierzchni 27.000 m2, które powstaje w samym sercu Pruszkowa. Doskonała lokalizacja niedaleko stacji PKP i SKM oraz 800 miejsc parkingowych zapewnią wygodny dostęp do 120 lokali handlowych i usługowych.

Przygotowania do otwarcia Nowej Stacji są już na ostatniej prostej. Elegancki budynek został zaprojektowany przez cenioną pracownię architektoniczną IMB Asymetria.

Starannie dopracowana oferta handlowo-rozrywkowa została stworzona zgodnie z koncepcją „wszystko w jednym miejscu”. W Nowej Stacji znajdą się sklepy znanych i lubianych sieci z każdej branży: modowej, wnętrzarskiej, kosmetycznej, sportowej, kulturalnej i dziecięcej, tworząc kompleksową ofertę zakupową dla całych rodzin. Zadbano też o szeroki wachlarz dostępnych usług, takich jak pralnia, fryzjer czy punkty telefonii komórkowej. W strefie gastronomicznej zagoszczą renomowane marki restauracji sieciowych, z urozmaiconym menu, zaspokajającym różnorodne gusta i apetyty. W sumie na powierzchni 27.000 m2 będzie działać ok. 100 sklepów i punktów usługowych.