rynek nieruchomości na wynajem

Centrum Biurowe Lubicz w Krakowie zatrzymuje przy sobie najemcę

b8d421365b9eb581a76be61bb8a5fe63
Bank BNP Paribas podjął decyzję o przedłużeniu umowy najmu na około 1000 mkw. w  kompleksie biurowym Centrum Biurowe Lubicz.

Centrum Biurowe Lubicz mieści się w Krakowie. Jego właścicielem jest Globalworth – największy właściciel i zarządca biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Regionalny oddział Banku BNP Paribas oraz biuro Wealth Management mieści się w Centrum Biurowym Lubicz już od 2011 roku. Obecnie najemca ten podjął decyzję o przedłużeniu umowę najmu na prawie 1000 mkw. w części parterowej budynku.
Centrum Biurowe Lubicz to jeden z najlepiej zlokalizowanych kompleksów biurowych w Krakowie, składający się z dwóch kameralnych budynków klasy A.

Doskonała lokalizacja i wysokiej klasy przestrzenie biurowe sprawiają, że Centrum Biurowe Lubicz szczególnie upodobały sobie firmy z sektora bankowości i usług biznesowych. Stale inwestujemy w nasze nieruchomości i również tutaj mamy w planach wprowadzenie licznych nowych udogodnień, o których już niedługo będziemy mogli więcej powiedzić. Najemcy doceniają naszą aktywność i znakomicie sprawdzający się model zarządzania właścicielskiego, czego efektem są kolejne przedłużenia najmu i nowe umowy. Cieszymy się, że Bank  BNP Paribas zdecydował się na pozostanie z nami w tej lokalizacji na kolejne lata.

Julie Archambault, Senior Leasing Manager w Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora