rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Cavatina Group S.A. dalej inwestuje w nieruchomości komercyjne – ponad 1,1 mld zł finansowania w I połowie 2021 roku

4b788e3c15e61dfb29a4e8a03d1cfd1b
Ponad 1,1 mld zł finansowania dla Grupy Kapitałowej Cavatina Group S.A. w drugiej połowie 2021 r.

Grupa Kapitałowa Cavatina Group S.A. konsekwentnie realizuje swoje plany inwestycyjne. Grupa inwestuje w nieruchomości komercyjne takie jak inwestycje biurowe oraz mixed-use z mieszkaniami na wynajem w głównych miastach regionalnych Polski oraz w Warszawie.
W drugiej połowie 2021 r. Cavatina Holding S.A. zadebiutowała na GPW pozyskując 187,5 mln zł, wyemitowała obligacje o łącznej wartości nominalnej 56,1 mln zł. Z kolei spółki całej Grupy Cavatina Group S.A. zawarły umowy w zakresie finansowania na kwotę blisko 900 mln zł, w tym ponad 190 mln zł na zakup gruntów i realizację projektów mieszkań na wynajem Resi Capital S.A.

„Ponad 1,1 mld zł na realizację kolejnych projektów prowadzonych w ramach Grupy to kwota dobrze odzwierciedlająca naszą wysoką pozycję rynkową. Dobrze przemyślany model działania oraz strategia Grupy Cavatina Group S.A., nasz transparentny sposób komunikacji z rynkiem i dotychczasowe efekty biznesowe oraz finansowe, pozwoliły na pozyskanie w br. wysokiego poziomu finansowania zarówno za pośrednictwem rynków regulowanych, jak i w relacji z bankami.” – powiedział Daniel Draga, CEO i CFO Cavatina Group S.A. i wiceprezes zarządu notowanej na GPW spółki Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora