Konferencje

Business Insider Polska organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival

image005

Business Insider Polska już po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival, która stanowi okazję do spotkania z polskimi i międzynarodowymi wizjonerami biznesu przyszłości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Warszawie. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival jest m.in. Henry Blodget, biznesmen, redaktor naczelny i założyciel amerykańskiej edycji Business Insidera.

Business Insider Trends Festival jest skierowany do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli start-upów. Oferta tegorocznej edycji wydarzenia będzie jeszcze szersza – organizatorzy zaproszą uczestników do udziału interaktywnym festiwalu idei, trendów, sztuki i muzyki.

„Ubiegłoroczny sukces konferencji sprawił, że w tym roku naszego przedsięwzięcia nie może zabraknąć na europejskiej scenie biznesowej. W I edycji, na trzech scenach, zgromadziliśmy 80 mówców z całego świata, a 1 400 uczestników wzięło udział w prelekcjach i warsztatach, podczas których dowiedzieli się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka. W nowej, II edycji, zaproponujemy publiczności jeszcze więcej – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska.