Informacje dnia

Budynek biurowy Marynarska Point 2 w Warszawie z centrum szkoleniowym Mazdy

Marynarska Point 2_1
Japoński producent samochodów osobowych wynajął blisko 450 metrów kw. powierzchni biurowej w budynku Marynarska Point 2, gdzie otworzył pierwsze w Polsce profesjonalne centrum szkoleniowe dla pracowników.

W nowym oddziale, gdzie zespół Mazdy ma możliwość zapoznania się między innymi z innowacjami technologicznymi wprowadzanymi przez firmę, znajdują się sale do zajęć teoretycznych i przestrzeń do szkoleń praktycznych. W procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji i negocjowania warunków najmu Mazda Motor Poland doradzali eksperci JLL. W negocjacjach właściciela budynku, fundusz Bluehouse Capital, reprezentowała firma doradcza Savills oraz kancelaria prawna Kucharski & Partners

Marynarska Point to kompleks składający się z dwóch nowoczesnych budynków, zapewniających swoim najemcom komfortowe warunki pracy. Budynek Marynarska Point 2 oferuje na 11 kondygnacjach naziemnych około 13 000 metrów kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Jest on położony przy ul. Postępu, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy i Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora