Informacje dnia

Bouygues Immobilier Polska rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Pruszkowie

Enclave_Pruszków_2
Pruszków jest jedną z dynamicznie rozwijających się miejscowości. Właśnie tutaj Bouygues Immobilier Polska postanowiło ulokować swoją najnowszą inwestycję – Enclave.

Inwestycja będzie mieścić się przy ul. Bolesława Prusa 45. Prace wyburzeniowe, poprzedzające budowę, już się rozpoczynają. Planowany termin oddania mieszkań do użytku wytyczono na IV kwartał 2019 roku.

Inwestycja mieszkaniowa Enclave to kameralny projekt, stworzony z myślą o rodzinach poszukujących spokojnego miejsca do życia.

Enclave jest jednym z naszych flagowych projektów w ramach aglomeracji warszawskiej. W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy tendencje prężnego rozwoju podwarszawskich powiatów. Taki trend przyczynia się do tego, że tereny takie jak Pruszków postrzegane są jako niezwykle atrakcyjne miejsce zamieszkania, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, integracji mieszkańców i ogólnej poprawie jakości życia. Zieleń i spokojne sąsiedztwo to elementy szczególnie doceniane przez potencjalnych nabywców naszych mieszkań” – powiedział Krzysztof Foder, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Bouygues Immobilier Polska.

Inwestycja obejmie budowę pięciu 3-kondygnacyjnych budynków. W pierwszym etapie powstanie 151 mieszkań, zaś w drugim, ostatnim etapie budowy – 126 mieszkań.
W ofercie znajdą się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe oraz praktyczne kawalerki o powierzchni od  26 do 100 metrów kw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora