Informacje dnia

Biurowiec V.Offices w Krakowie z kolejnym najemcą

v.offices krakow
Printbox, zajmujący się dostarczaniem oprogramowania dla internetowych drukarni, wynajął blisko 1 000 metrów kw. powierzchni biurowej w krakowskim biurowcu V.Offices. Firma wprowadzi się do swojej nowej siedziby w styczniu 2020 roku. W procesie poszukiwania nowego biura i negocjowania warunków najmu Printbox doradzali eksperci JLL.

Zmiana siedziby naszej firmy spowodowana jest świetnymi wynikami sprzedaży naszego oprogramowania na całym świecie i znacznym rozwojem zespołu. V.Offices urzekło nas swoją architekturą oraz jakością wykończenia wnętrz. Dodatkowym atutem są również ekologiczne rozwiązania w budynku, który uzyskał certyfikat BREEAM z najwyższym wynikiem w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Michał Czaicki Założyciel i Prezes Printbox

V.Offices to nowoczesny obiekt biurowy o powierzchni wynoszącej blisko 25 000 metrów kw. Nazwę projektu odzwierciedla jego bryła przypominającą kształtem literę „V”. Biurowiec znajduje się w centrum Krakowa przy al. 29 Listopada 20, zaledwie 1 km od Dworca Głównego.
V.Offices już na etapie projektowym uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie „Outstanding” z wynikiem 90,57% – niespotykanym dotychczas w tej części Europy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora