Informacje dnia

Biurowiec Proximo II wynajęty w 75 procentach

Proximo II_03

Międzynarodowy deweloper Hines informuje, że już 75 proc. powierzchni biurowej nowopowstającego biurowca Proximo II na warszawskiej Woli, jest wynajęte.  Obiekt ma 20 tys. mkw. Powstaje przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.

W ostatnim czasie nowym najemcą budynku Proximo II została firma EY Global Delivery Services Poland – polski oddział organizacji posiadającej swoje oddziały w 5 krajach i świadczącej usługi głównie dla klientów wewnętrznych.

W połowie br. firma Hines Polska zawarła dwie umowy najmu na łączną powierzchnię blisko 11 400 mkw. z firmami z sektora doradczego i FMCG. Ze względu na podpisane klauzule poufności, firma Hines nie udziela bardziej szczegółowych informacji na temat zawartych umów najmu.

Budowa Proximo II rozpoczęła się z końcem czerwca 2016 roku, a jej postęp przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Hochtief Polska. Architektem drugiego etapu inwestycji jest renomowana brytyjska pracownia Rolfe Judd, która współpracuje z włoskim biurem projektowym Pininfarina w zakresie projektu lobby recepcyjnego. Podobnie jak w przypadku pierwszego etapu, nowy budynek również wyróżni się dużą powierzchnią pięter. Inwestycja jest realizowana zgodnie z wymogami certyfikatu ekologicznego BREEAM Design Stage na poziomie „Very Good”. Pierwsi najemcy wprowadza się do Proximo II na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2018 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora