Informacje dnia

Biurowiec New City w Warszawie: nowe umowy i przedłużenia najmu

NEW CITY_HINES_1

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, podpisała kolejne porozumienia związane z najmem powierzchni w New City, biurowcu zlokalizowanym przy ul. Marynarskiej 15 w Warszawie.

Jedna z umów dotyczy powiększenia wynajmowanej już przestrzeni biurowej, a za sprawą kolejnej transakcji w budynku pojawił się także nowy najemca. Został nim Lotte Chemical Poland – spółka zależna Lotte Chemical Corporation, globalnej firmy petrochemicznej. Biuro firmy w New City będzie zajmowało 221,46 m kw. powierzchni. Umowa najmu została podpisana na okres 5 lat.

Firmą, która zdecydowała się na powiększenie biura w New City oraz przedłużenie dotychczas obowiązującej umowy najmu jest MSC Poland [„MSC”], przedstawiciel MSC Mediterranean Shipping Company, światowego lidera w transporcie kontenerowym. Marka posiada obecnie 480 biur w 155 krajach i zatrudnia ponad 47 000 pracowników. Jeden z polskich oddziałów firmy mieści się w New City od 2013 roku. Dzięki nowemu porozumieniu, MSC obecny będzie na 472 m kw. powierzchni biurowca.

Kompleks biurowy złożony jest z dwóch najwyższej klasy budynków New City oraz New City 2, ich łączna powierzchnia wynosi ponad 44 000 m kw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora