rynek nieruchomości na wynajem

Biurowiec Garnizon w Gdańsku podpisał umowę z nowym najemcą

Garnizon
Gdański Garnizon zyskuje nowego najemcę. Firma Atkom Akademia S.A. podpisała właśnie umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Gamma. Najemcę reprezentowała agencja Corees Polska.

Jesteśmy dumni z faktu, że mimo niesprzyjających okoliczności jakie stwarza pandemia, naszej firmie udaje się rozwijać, a najem nowej powierzchni przyczyni się do polepszenia komfortu pracy naszych pracowników i klientów – mówi Tadeusz Alster Prezes Zarządu Altkom Akademia S.A.

Bardzo nas cieszy fakt, że mogliśmy uczestniczyć w tej transakcji – dodaje Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska. – Akademia zyskuje właśnie nową siedzibę, która idealnie wpisuje się w jakość świadczonych przez firmę usług.

Altkom Akademia S.A. to jedna z czołowych polskich firm branży szkoleniowej. Firma posiada dziewięć ośrodków szkoleniowych w całej Polsce.

Garnizon to unikatowy w skali kraju projekt wielofunkcyjnej przestrzeni, realizowany przez Grupę Inwestycyjną Hossa SA na liczącym ponad 25 ha obszarze dawnych koszar Czarnych Huzarów. Żywą częścią tego terenu w samym sercu aglomeracji gdańskiej są obiekty biurowe, ulokowane zarówno w nowoczesnych kompleksach o nietuzinkowej architekturze, jak i odrestaurowanych budynkach zabytkowych. W ich bezpośrednim otoczeniu funkcjonują różnorodne lokale handlowe i usługowe,
jak również obiekty sportowe i kulturalne, co w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą parkingową czyni Garnizon przyjaznym środowiskiem dla firm i ich pracowników.

Corees Polska to agencja specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora