Informacje dnia

Biurowiec Bramy Miasta w Łodzi otwarty na najemców

Brama Miasta jest projektem biurowym spod szyldu Skanska. Inwestycja realizowana jest w Łodzi, bezpośrednio przy dworcu Łódź Fabryczna.

Inwestycja jest ważnym elementem Nowego Centrum Łodzi (NCŁ), które stworzy zupełnie nowe komunikacyjne i biznesowe serce miasta. Skanska zaplanowała także otwartą przestrzeń wokół budynków Bramy Miasta, która będzie służyć mieszkańcom, turystom i pracownikom NCŁ.

Firma doradcza Cresa Polska wspierała BFF Banking Group – lidera usług finansowych dla dostawców z sektora opieki zdrowotnej i administracji publicznej w Europie – przy transakcji dotyczącej otwarcia nowej siedziby w realizowanej przez Skanska inwestycji Brama Miasta w Łodzi.

„Jesteśmy dumni z faktu, że jako pierwsza firma zdecydowaliśmy się na wybór realizowanej przez Skanska inwestycji Brama Miasta, dzięki której zapewnimy naszym pracownikom najlepsze warunki pracy oraz jeszcze bardziej zwiększymy naszą elastyczność i zdolność działania, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w całej Europie” – mówi Urban Kielichowski, dyrektor operacyjny BFF Banking Group w Polsce.

BFF Banking Group przeprowadzi się z dotychczasowej siedziby w budynku Forum 76 do nowego biura w czwartym kwartale 2019 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora