Informacje dnia

Biurowiec Biznes Centrum Polska 13 w Poznaniu podpisał umowę z nowym najemcą

Biznes Centrum Polska 13_
Buderus, marka oferująca rozwiązania grzewcze, wynajęła blisko 350 m kw. powierzchni biurowej w budynku Biznes Centrum Polska 13 w Poznaniu. W procesie negocjacji najemcę wspierali eksperci Knight Frank.

Buderus jest wiodącym na świecie producentem niezawodnych i wysoce efektywnych rozwiązań systemowych w branży grzewczej. Marka Buderus od 2012 roku należy do międzynarodowego koncernu Bosch.

„Zmiany, choć czasami się ich obawiamy, są wskazane w większości obszarów naszego życia. Cieszę się, że marka Buderus zdecydowała się powierzyć w nasze ręce tak istotną zmianę, jak znalezienie nowej lokalizacji swojego biura oraz proces negocjacji umowy najmu. Mam nadzieję, że przeprowadzka z Tarnowa Podgórnego do Poznania wpłynie na poprawę dojazdu i komfortu pracy pracowników,” – komentuje Katarzyna Hauser, Senior Leasing Manager w Knight Frank.

Biznes Centrum Polska 13 to kameralny budynek oferujący ponad 4 000 m kw. powierzchni biurowej. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od Portu Lotniczego w Poznaniu i centrum handlowego King Cross Marcelin. Bliskość przystanków autobusowych ułatwia dojazd do centrum miasta i innych dzielnic Poznania.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora