rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowiec Bielany Business Point we Wrocławiu – zmiany

Bielany_Bussines_Point_wroclaw_megapolis_10

Wrocławski biurowiec Bielany Business Point wprowadza nowy produkt: Compact Office, czyli biura o wielkości 42-86 mkw. W ramach wydzielonej części pierwszego piętra biurowca Bielany Business Point w usłudze Compact Office nowa firma może wynająć nieduże biuro (od 42 do 86 mkw.) bez narzuconego z góry okresu najmu.

Kompaktowe biura zaprojektowane są tak, aby w maksymalny sposób wykorzystać ich powierzchnię. Firmy dzielą między siebie znajdującą się na piętrze kuchnię oraz salę konferencyjną (powierzchnie wspólne zajmują 183 mkw.), co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów wynajmu. Dodatkowymi udogodnieniami są dostępna oferta car-sharingowa w biurowcu, oraz doceniane przez młodych pracowników prysznice przeznaczone dla osób poruszających się na rowerach. Koszt najmu podstawowej jednostki biurowej wraz z prawem do korzystania do 183 m powierzchni wspólnych wynosi ok. 1 tys. EURO miesięcznie + opłaty eksploatacyjne.

Bielany Business Point to pięciokondygnacyjny biurowiec klasy A, wybudowany przez dewelopera Megapolis przy ul. Irysowej 1 w Bielanach Wrocławskich. Ekologiczny biurowiec (uzyskał certyfikat BREEAM in-USE na poziomie Very-Good) o łącznej powierzchni 12 tys. mkw. już działa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora