rynek nieruchomości na wynajem

Biurowa nieruchomość inwestycyjna P180 w Warszawie od Skanska oddana do użytku

P180_Wprowadzka Netcompany

Biurowa nieruchomość inwestycyjna P180 w Warszawie od Skanska została oddana do użytku.

Po dwóch latach od rozpoczęcia budowy Skanska zakończyła realizację warszawskiej nieruchomości komercyjnej. Jest nią biurowiec P180, który mieści się przy metrze Wilanowska. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie, co oznacza, że warszawski rynek biurowy powiększył się o 32 000 mkw. powierzchni biurowej. Do nowo oddanego biurowca wprowadzili się specjaliści IT z międzynarodowej firmy Netcompany. Najemca ma do dyspozycji 6 000 mkw. wysokiej jakości przestrzeni.

– Pomimo niestabilnych czasów i wyzwań, z jakimi zmaga się rynek deweloperski, kończymy realizację naszego projektu zgodnie z przyjętym harmonogramem. Do dyspozycji najemców oddajemy najwyższej jakości powierzchnie biurowe, wyposażone w nowoczesne technologie i rozwiązania zmniejszające wpływ budynku na środowisko naturalne. P180 jest częścią tworzącej się właśnie tkanki miejskiej w tym rejonie Warszawy – mówi Robert Ryś, menadżer projektu w spółce biurowej Skanska w regionie CEE.

Na rynku biurowym wciąż obserwujemy zainteresowanie nowymi powierzchniami. Świadomość firm odnośnie funkcji jakie ma pełnić biuro w ich organizacji rośnie, dlatego znalezienie powierzchni idealnie dopasowanej do potrzeb najemcy stanowi dziś wyzwanie. Jestem przekonany, że nowoczesne przestrzenie P180 będą sprzyjały nie tylko rozwojowi biznesu, ale stanowiły wartość dodaną dla pracowników Netcompany, której dziś, w dobie pracy hybrydowej, tak wiele firm szuka w przestrzeniach biurowych – mówi Paweł Proński Dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora