Informacje dnia

Best Western Hotels & Resorts z nową marką na rynku – SureStay Studio

surestay_studios_rendering_1

Best Western Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix (Arizona) jest prywatną marką hotelarską należącą do globalnej sieci BWH Hotel GroupSM. Oferując 17 marek i około 4700 hoteli w ponad 100 miejscach na całym świecie*, BWH Hotel Group odpowiada na oczekiwania inwestorów i gości.

Best Western Hotels & Resorts (BWHR) ogłasił rozszerzenie portfolio hoteli SureStay o markę SureStay Studio. Powstała ona w odpowiedzi na potrzeby zarówno osób podróżujących, jak i deweloperów hotelowych i działa w segmencie hoteli premium-economy z dłuższym pobytem.

– Wprowadzenie SureStay Studio umocniło BWHR na pozycji światowego lidera na rynku hoteli z segmentu economy i premium-economy. Marka SureStay w krótkim czasie znacznie się rozwinęła na całym świecie i jesteśmy przekonani, że SureStay Studio jeszcze bardziej wesprze i tak już prężnie działające portfolio hoteli – powiedział David Kong, Prezes i Dyrektor Generalny Best Western Hotels & Resorts.

– Grupa SureStay to idealne miejsce dla marki SureStay Studio, której uruchomienie nastąpiło w sprzyjającym czasie dla branży hotelarskiej. Rynek hoteli ekonomicznych z wydłużonym pobytem jest teraz na czasie – widzimy w tym obszarze rosnące zapotrzebowanie zarówno ze strony deweloperów, jak i samych podróżujących. Deweloperom SureStay Studio oferuje wysoki zwrot z inwestycji, a gościom doskonałą obsługę i liczne udogodnienia, już im znane dzięki marce Best Western – komentuje Brad LeBlanc, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju BWHR.

SureStay Studio wprowadza na rynek prototyp marki o zupełnie nowej strukturze, w ramach której przekształcenia będą możliwe przy minimalnym nakładzie. Właściciel każdego przekształcanego, jak i nowo powstałego hotelu SureStay Studio otrzyma dostęp do innowacyjnych systemów i wsparcia, do nagradzanej strony internetowej BWHR, globalnego partnerstwa i zespołu sprzedaży oraz najnowocześniejszego systemu zarządzania przychodami. Hotele będą mogły też liczyć na wsparcie ze strony managera ds. przychodów, co usprawni proces maksymalizacji przychodów i obniżenia kosztów operacyjnych. Marka SureStay Studio skorzysta również z renomy BWHR w zakresie zapewniania najwyższej jakości obsługi gości i będzie miała dostęp do wielokrotnie nagradzanego programu Best Western Rewards®, który gwarantuje blisko 50% przychodów brutto z wynajmu pokoi hotelowych.

Grupa Sure Stay stale powiększa swoje portfolio. Na początku 2022 roku zostanie otwarty nowy Sure Hotel by Best Western, Old Town w Poznaniu należący do grupy SureStay.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora