Informacje dnia

Best Western Hotels & Resorts ogłasza lokalizacje pierwszych obiektów marek hoteli butikowych

aiden_hotel_paris
Best Western Hotels & Resorts podała lokalizacje hoteli nowych marek butikowych Aiden Hotel℠ i Sadie Hotel℠, które niedawno zostały wprowadzone przez sieć na rynek.

Pierwszy Hotel Aiden został otwarty w minionym miesiącu w Seulu – oferuje on 151 pokoi hotelowych. Już wkrótce kolejny butikowy hotel pojawi się niedaleko Paryża. Z kolei pierwsze trzy Hotele Sadie zostaną otwarte w 2020 roku w USA – w Tampa na Florydzie, Fredericksburgu w Teksasie oraz w Nowym Jorku.

Hotele Sadie i Hotele Aiden stworzono z myślą o kreatywnym wykorzystaniu przestrzeni i technologii, co zapewni gościom wyjątkowe wrażenia. Starannie zaprojektowane wnętrza oraz elementy wystroju oddające lokalny koloryt są odpowiedzią na potrzeby współczesnych podróżnych. Nowe marki wypełnią lukę w segmencie hoteli upscale, dając deweloperom szansę na kreatywność i włączenie do projektów, planów modernizacji czy rebrandingu już istniejących obiektów elementów zainspirowanych regionem, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnej stylistyki.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora