Z życia spółek

Avison Young kontynuuje ekspansję i otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Abu DhabiFirma Avison Young kontynuuje ekspansję i otwiera biuro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Avison Young rozszerza globalny zasięg o Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA). Firma rozpoczyna współpracę z firmą Zaad Capital.
W biurze partnerskim w Abu Dabi u sterów staną Simon Higgins, który obejmuje stanowisko CEO Avison Young ZEA oraz Paul Fanning, na stanowisku COO Avison Young ZEA.
Na terenie ZEA firma będzie świadczyć usługi doradztwa inwestycyjnego, w zakresie wycen oraz zarządzania aktywami, działając w sektorach biurowym, handlowym, hotelowym oraz magazynowym.

Mark E. Rose, Chair i CEO, Avison Young:

Nawiązanie tej współpracy rozpoczyna ekscytujący etap w rozwoju Avison Young, gdy możemy wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, aby świadczyć usługi doradcze klientom na jednym z najbardziej dynamicznych i zaawansowanych rynków nieruchomości na świecie.”

Michał Ćwikliński, Principal, Managing Director w Avison Young w Polsce:

Bardzo cieszy mnie, że konsekwentnie wzmacniamy naszą obecność w regionie EMEA. Ta strategia rozwoju pozwala nam świadczyć bardziej złożone i jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb klientów usługi. Wierzymy, że nowe biuro Avison Young w Abu Dabi pomoże nam zachęcić inwestorów z ZEA do zintensyfikowania działań zakupowych na polskim rynku nieruchomości.”.