Informacje dnia

Asseco Poland pojawi się w łódzkim biurowcu Imagine

Imagine
Imagine to kompleks biurowy powstającego przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Biura firmy Asseco Poland zostaną umiejscowione w Budynku A.

Nowy najemca biurowca Imagine zajmie w nim 1730 metrów kw. powierzchni.

Asseco Poland to firma informatyczna, stojąca na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Firma jest największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, a tym samym największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

– Nowe biuro Asseco powstaje z myślą o komforcie naszych pracowników. Budynek, w którym się znajduje, został wyposażony m.in. w parking i szatnie dla rowerzystów, restaurację, kawiarnię, a także sklepy. W przestrzeni należącej do Asseco zostaną również przygotowane strefy chillout. Śledząc trendy rynkowe zdecydowaliśmy się na nowe podejście w zakresie organizacji przestrzeni pracy. Odchodzimy od gabinetowego układu pomieszczeń na rzecz nowoczesnej i ergonomicznej przestrzeni otwartej, łączącej zalety układu gabinetowego i open space. Nasze biuro będzie wyposażone w nowoczesne i ergonomiczne meble oraz w osobne pomieszczenia, w których pracownicy mogą prowadzić rozmowy telefoniczne i wykonywać zadania wymagające większego skupienia, a także przeprowadzać spotkania w małych grupach. Mamy nadzieję, że nowa przestrzeń spodoba się naszym zespołom – powiedział Jacek Tomkiewicz, Dyrektor Działu Administracji w Asseco Poland.

Transakcję ze strony Avestus Real Estate nadzorowała Marta Wybrańska, Leasing Director, a najemcy doradzała firma Colliers International.

Oddanie do użytku całego kompleksu biurowego zaplanowano na jesień 2019 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora