rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

ART MODERN w Łodzi – nowe mieszkania już w sprzedaży

art modern w lodzi
Budowa pierwszego etapu inwestycji za nami, drugiego – dużymi krokami dobiega końca. Prace budowlane na ART MODERN w Łodzi nie zwalniają tempa.

W drugiej połowie 2020 r. rozpocznie się III faza projektu, w której do użytku oddanych zostanie 106 mieszkań. Już dziś można stać się właścicielem jednego z nich.

Dobra lokalizacja, przyjaźnie zaprojektowana przestrzeń oraz komfort i funkcjonalność na każdym kroku. To atuty, które od początku stanowią o sile projektu ART MODERN i zainteresowaniu kupujących. – Niezależnie od tego, czy są nimi energiczni single czy aktywni seniorzy, młode pary czy klasyczne rodziny 2+2, w trzecim etapie inwestycji każdy znajdzie mieszkanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb – zapewnia Anna Osińska, Sales and Marketing Manager w OPG Property Professionals, firmie zarządzającej projektem.

Trzeci etap projektu, czyli budynek H mieszczący 106 funkcjonalnych mieszkań oraz 5 lokali użytkowych, to sprawdzone rozwiązania projektowe w nowej oprawie. Projektanci przygotowali zarówno kawalerki o powierzchni 25-30 metrów kw., rozkładowe mieszkania trzy- i czteropokojowe, ale też luksusowe apartamenty o powierzchni ponad 100 metrów kw. z przestronnym tarasem, usytuowane na najwyższych kondygnacjach.

Planowany termin zakończenia III etapu to trzeci kwartał 2022 r.