Informacje dnia

ARIA Development kończy budowę II etapu Osiedla Natura w Wieliszewie

Osiedle Natura 2
Z końcem roku firma ARIA Development kończy budowę II etapu Osiedla Natura w Wieliszewie. Prace budowlane związane z II fazą inwestycji ruszyły w marcu 2018 roku i trwały 18 miesięcy.

W ramach inwestycji powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, w których znalazło się łącznie blisko 100 mieszkań. Przed zakończeniem budowy sprzedanych zostało ok. 95% lokali, które w swojej ofercie posiada deweloper. Obecnie w sprzedaży pozostały pojedyncze mieszkania.

Inwestycja realizowana jest przy ul. Kościelnej w Wieliszewie, w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, kilkanaście km. od granic Warszawy w III etapach. Całość Osiedla Natura to prawie 300 mieszkań o najczęściej poszukiwanej powierzchni od 27 do 67 metrów kw.

Firma ARIA Development chcąc zwiększyć komfort mieszkańców w II etapie ulepszyła ciągi komunikacje pomiędzy budynkami oraz zaplanowała realizację kolejnego placu zabaw w III fazie inwestycji.

„Wysokie zainteresowanie lokalami potwierdziło, że Osiedle Natura jest miejscem, w którym ludzie chcą mieszkać – w sumie w dwóch etapach sprzedaliśmy już ponad 200 mieszkań. Duży wpływ na postęp sprzedaży miało zaufanie naszych klientów, które zyskaliśmy przy okazji realizacji pierwszego etapu. Przyjazne otoczenie, niskie cena z metr kwadratowy, energooszczędność, bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz rozwinięta infrastruktura i dobre połączenie z centrum Warszawy zostały docenione przez osoby poszukujące wymarzonego „M” – podkreśla Wojciech Chotkowski, prezes zarządu ARIA Development.