rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apartamenty w Złotej 44 na celowniku ludzi sukcesu

ZLOTA44_apartament_4

Robert Lewandowski – gwiazda polskiej i światowej piłki, Joanna Krupa – modelka i celebrytka – to najbardziej znani właściciele apartamentów ze Złotej 44 w Warszawie. 

Ile kosztuje luksus, który przyciąga sławy? W najwyższej wieży mieszkalnej w Unii Europejskiej (192 metry wysokości i 52 piętra) można dziś kupić luksusowo wykończony apartament za – średnio – 30 tys. zł za mkw. Przeciętna powierzchnia lokalu to 130 mkw.

– Ceny są niższe, niż trzeba by było wydać na tak luksusowy apartament w Paryżu czy Londynie, albo innej stolicy Europy Zachodniej. Na tle Europy jesteśmy tani, choć jakością możemy się szczycić – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44. – Ceny zaczynają się u nas już od trzech milionów złotych za całkowicie wykończony apartament. To najlepsze mieszkania na naszym rynku. Największe i najdroższe to „królewskie” penthouse’y, z najwspanialszym, kilkupoziomowym na czele – z najwyżej położoną sypialnią w całej Unii Europejskiej. Kosztuje tyle, co kilka dużych apartamentów.

20171109-130349Nabywcami w Złotej 44 są głównie ludzie biznesu, którzy zbudowali swój sukces finansowy przez ostatnie dwie dekady, czyli 40- i 50-latkowie, prywatni przedsiębiorcy.
Wśród specjalności, które mają apartamenty Złotej 44 są takie luksusy, jak m.in.  25-metrowy basen, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, strefa SPA i 400-metrowy taras z jacuzzi. Właściciele mają też możliwość korzystania z usługi concierge.

Ile trzeba zapłacić miesięcznie za utrzymanie apartamentu w Złotej 44? – Stawki mamy bardzo rozsądnie skalkulowane. To zaledwie 21 zł za mkw. lokalu. W tej cenie zapewniamy wszystko, także nieograniczone korzystanie z piętra rekreacyjnego i usług concierge – podsumowuje wiceprezes Szczepański.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora