rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Apartamenty Solec Residence mają wiechę

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Budynek apartamentowy Solec Residence osiągnął stan surowy otwarty. Wiecha na luksusowym warszawskim kompleksie trzech połączonych ze sobą budynków – tuż przy lewobrzeżnych bulwarach nadwiślańskich – oznacza kolejny planowy etap realizacji oraz komercjalizacji obiektu. Powstaje on na działce o powierzchni 3295 m² przy ulicy Solec 18/20. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar SA zaś projektantem obiektu jest pracownia architektoniczna Apar-Projekt. Inwestor to Sawa Apartments.

W osobnym 7-kondygnacyjnym budynku biurowym Solec Residence znajdują się powierzchnie biurowe klasy A o metrażach od 73 do 1015 m². Na finiszu są obecnie negocjacje z dwoma podmiotami dotyczące najmu dużych powierzchni biurowych dla każdego z nich. Również lokale handlowe i usługowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one przeznaczone na działalność renomowanych firm.

Wszystkie roboty budowlane biegną zgodnie z harmonogramem. Planowanym terminem oddania kompleksu Solec Residence do użytku jest I kwartał 2017 roku.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora