rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Apartamenty Dmowskiego w poznaniu czekają na właścicieli – zakończyła się budowa inwestycji meiszkaniowej

Apartamenty Dmowskiego II (1)

Deweloper ATAL zakończył budowę II drugiego etapu realizowanej w Poznaniu inwestycji Apartamenty Dmowskiego. Osiedle otrzymało pozwolenie na użytkowanie.

Zgodnie z harmonogramem właściciele dostają już klucze do swoich mieszkań. W sumie deweloper sprzedał w ramach tego etapu 149 mieszkań i 17 lokali usługowych. Tym samym dobiegła końca budowa całego osiedla Apartamenty Dmowskiego, w ramach którego deweloper zrealizował łącznie 443 mieszkania. W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wolne lokale. Osiedle powstało w Poznaniu przy ul. Krauthofera 22, u zbiegu dzielnic Łazarz i Górczyn. Jego atutem jest lokalizacja umożliwiająca dogodną komunikację z centrum miasta oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej.
Budowa kolejnego etapu Apartamentów Dmowskiego przebiegła zgodnie z zakładanym planem i właśnie rozpoczynamy przekazania kluczy do lokali. Tym samym dobiegła końca realizacja całego osiedla. Stworzyliśmy wyjątkowy projekt na poznańskiej mapie nieruchomości, który oferuje zróżnicowaną ofertę lokali, a także zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i otoczenie licznych miejsc odpoczynku i rekreacji

– mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.